Anasayfa / İçerik Ekle

İçerik Ekle

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Beyşehir Portal, işletmelerinizi ve bu işletmelerinizdeki gelişmeleri, etkinlikleri ve buna benzer içerikleri paylaşabilmeniz için elbette sizlere de açık bir internet sitesi. Üstelik bir işletmeniz olmasına da gerek yok. Sosyal biri iseniz, ya da etrafınızdaki gelişmelerden haberdarsanız aşağıdan editör başvurusu yapabilir, aramıza katılabilirsiniz.

Öncelikle, hazırladığımız ve yayınladığımız içeriklerin belirli bir düzende olduğunun farkındasınızdır. Bu düzen, her geçen gün geliştirilerek ziyaretçilerimize en güzel içerikleri en dolu şekilde sunmak için optimize edilecek. Örneğin; firmalarımızın ayrıntı sayfalarındaki harita bölümleri gibi. Elimizdeki materyaller çoğaldıkça, bu içerikleri nereye ekleyebiliriz? sorularına cevaplar buluyor olacağız. Böylece daha zengin bir şekilde Beyşehir’imizi internet dünyasında temsil edebileceğiz.

Beyşehir Portal’a içerik eklemek hiç zor değil. Standart bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, hatta sadece Facebook ile haşırneşir biri bile olsanız, panelimize giriiş yapıp içeriğinizi eklemek sizi hiç zorlamayacaktır. Ek olarak, illa panelimiz üzerinden içerik girişi yapmak durumunda da değilsiniz. Bizlere içeriklerinizi mail atarsanız, sizin adınıza yayına alabiliriz. ( İçeriklerinizi gönderebileceğiniz mail adresimiz : editor@beysehirportal.com ) Aramıza katılabilir, Beyşehir için en güncel bilgileri ve haberleri tüm dünya ile paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Editörlerimiz İçin Ücretsiz Özel Mail Adresi Hizmetimizi Duydunuz mu?

Editörlük başvurusu ile bizlere başvuranlar için isminiz@beysehirportal.com şeklinde ücretsiz mail adresini kullanımınıza açıyoruz. Bu mail adresinizin herhangi bir kotası olmamakla birlikte, istediğiniz her alanda kullanabileceksiniz.

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak bize ulaşın.

Bu bir Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri hizmetidir.