Anasayfa / Beyşehir Portal Hakkında

Beyşehir Portal Hakkında

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Beyşehir Portal, Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri‘nin Beyşehir’imiz için kendi bünyesinde geliştirdiği ve yayına aldığı bir web projesidir. Bu projenin amacı, Beyşehir’deki doğal güzellikleri, gezilecek görülecek yerleri, tarihi kalıntıları, çeşitli kültür ögelerini ve Beyşehir’linin sosyal hayatını internet ortamında tüm dünyadan erişilebilir ve geçerli bir kaynak olarak olarak yayınlamaktır.

Bunun yanında Beyşehir Portal, firma rehberi mantığının modern bir halini de gözler önüne serer. Firmalar, işletmeler hakkında insanların daha detaylı bilgi sahibi olması amacıyla geliştirilen sistem sayesinde ilgili haberler ve ilgili firmalar gibi içerikler görebildiğiniz Beyşehir Portal, hem yerel hem de ulusal bazda Beyşehir’in reklamını yapmayı da amaçlamıştır.

Başlangıç olarak web sayfası editörlerinin bir kaç kişi ile sınırlı olması, ilerleyen zamanlarda içerik üretmek isteyen kişilerin bu isteklerini karşılayamayacağı anlamına gelmez. Beyşehir için oluşturulmuş projemiz, Beyşehir’liler ne kadar dahil olursa, o kadar ilerlemiş olacaktır.

Peki neden Multimedia Bilgisayar?

Multimedia Bilgisayar olarak, her zaman ilkleri kaliteli bir şekilde sunmak için gayret gösteriyoruz. Sektörde 16 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olduğumuz için, müşterilerimizin ve insanımızın neyi ne kadar ve nasıl yapmak istediğini, nelere ihtiyacı olduğunu, nasıl sıkıntılarla uğraştıklarını biliyoruz ve her zaman desteğimizi sunuyoruz. Dahası, bilgisayar & bilişim firması olduğumuz için, Beyşehir’imizin böyle bir ihtiyacında nasıl destek olabiliriz diye düşündüğümüzde, aklımıza bu ve bu gibi bir çok proje geliyor. En önemlisi ise bu tarz projeleri hayata geçirebilecek öncü firmalardan biri olmamız da bu çalışmalarımızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlıyor.

İlerleyen zamanlarda, Portal projemiz gibi bir çok proje ile daha karşılaşacağınızı ve her geçen gün Beyşehir’imizin teknoloji, bilişim ve internet anlamında daha az eksiği kalması durumunun farkında olacağınızı umut ediyoruz.

Takipte kalın.
Multimedia.

Bu bir Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri hizmetidir.