Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 3 sene önce eklendi.
beysehir-portal-multimedia-formalar

Multimedia Bilgisayar Spor Kulübü Daima Hazır!

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Merhabalar. Başlıktan gaza gelip futbol turnuvalarına falan katıldığımızı düşünmeyin öncelikle. Ancak, gururla, göğsümüzü gere gere her zaman söylediğimiz gibi; Beyşehir’de gerek profesyonel bir şekilde hizmet vermek gerekse de bu hizmeti verirken sosyal ilişkilere ve etkinliklere önem vermek, bunun yanısıra da eğlenmek ve eğlendirmek, güler yüzlü olmak ve oldurmak için tüm uğraşlarımız devam etmekte.

Neden forma yaptırdınız? Hadi yaptırdınız diyelim, neden giydiniz?

Multimedia Bilgisayar formaları, tüm çalışanlarına bir hatıra niteliğini taşıyor bizce. Şöyle düşünelim; bir futbol maçında saha çıkarsın ve var gücünle rakibi alt etmek istersin. Burada bizim rakibimiz elbette rekabette olduğumuz veya birlikte çalıştığımız diğer bilişimciler değil. Bizim rakibimiz; işini doğru veya yeterli yapmayan/yapamayan insanların iş yaptıkları müşterilerinin kötü tecrübeleri. Biz bu tecrübeleri her zaman değiştirmek için uğraştık ve buna devam edeceğiz ancak, sadece bizim değil tüm işletmelerin profesyonelliğe bir adım daha yaklaşmaları ve bu profesyonelliğin getirdiği kurumsallığı sağlamalarını da temenni ediyoruz.

Gel gelelim, ee futbol maçı?

İnşallah bir gün bir maç düzenleyip aralarda saha içinde sürekli sigara içmeden bitireceğiz. Bu konuda çalışmalarımız sürmekte. Sahada bize rakip olacak kişiler de olduğu sürece ( futbolda bizi kim tınlar? ) elbette bu tarz sportif aktiviteler yapmak isteriz. Neden olmasın?

Formaları kaça yaptırdınız?

Biraz emek, biraz duygusal bağ, biraz insan ilişkisi ve biraz da sevdiğimiz işi sevdiğimiz yerde ve sevdiğimiz şekilde yapmanın verdiği tecrübe bir araya geldi ve bu formalar oluştu.

Teşekkürler.

Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 3 sene önce eklendi.

İlgili Firma: Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri

1999 yılında bölgemizde bulunan işletmelerin ve bireylerin bilişim, güvenlik ve teknolojik gelişmeler karşısındaki eksikliğini gidermek ve sonrasında her zaman onları bir adım öteye...

+90 332 512 07 24 - +90 332 512 81 02 info@multimediabilgisayar.net Evsat Mah. 401. Sk. No:34 Beyşehir / KONYA
ersen-selcuk-gul

İçeriği beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bu bir Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri hizmetidir.