Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 3 sene önce eklendi.
beysehirligenc_3d5

Beyşehir’de Suriyeli Mülteciler İle Kavga : 2 Ölü 3 Yaralı !

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Konya’nın Beyşehir ilçesinde Suriyeli mültecilerle çıkan kavgada iki kişi öldü, 3 kişi de yaralandı. Suriyeli yaralıların getirildiği hastaneye girmeye çalışan kalabalığa polis engel oldu.
Doğan Haber Ajansı, Cumartesi gecesi, Mehmet Bayraktar adlı 18 yaşındaki bir kişinin, sokak köpeğine tekme attıkları öne sürülen dört Suriyeli mülteciyi uyardığını, daha sonra iki grup arasında kavga çıktığını aktardı.

Kavgada kalbine bıçak saplanan Bayraktar öldü. Soyadı öğrenilemeyen İbrahim adlı bir Suriyeli ameliyatta hayatını kaybederken üç Suriyeli de yaralandı. Yaralılardan biri Konya’ya ikisi de Beyşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

DHA’ya göre olayı duyan Mehmet Bayraktar’ın yakınları hastane önünde toplandı. Hastaneye girmeye çalışan kalabalığa polis engel oldu. Kalabalığın sayısı artınca jandarmadan takviye kuvvet çağrıldı. Polis kalabalığa biber gazıyla müdahale etti. Ardından Konya kent merkezinden çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekibi geldi.

Can güvenlikleri için daha sonra yaralıların Konya’ya sevkine karar verildi. Ancak kalabalığın engel olması üzerine yaralıların hastaneden sivil plakalı polis aracıyla çıkarıldığı ve ilçe dışında ambulansa alındığı belirtiliyor.

Gerginliğin devam ettiği Beyşehir’de güvenlik önlemleri artırıldı.

Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 3 sene önce eklendi.

İçeriği beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bu bir Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri hizmetidir.