Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 4 sene önce eklendi.
61974939_P8KMqvj5165yTdO7pxi9Sy3Kw3Hj1oKykd5-TgflMPI

Yeni Bir Kafe : Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0

Beyşehir’de gün geçtikçe güzel şeyler de duyar olduk elbette. Öyle ki; Franchising alınarak açılan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, Beyşehir’in başına gelebilecek güzel şeylerden biri. Diğer mekanlar ile hemen şöyle bir göz kararı karşılaştırma yapacak olursanız eğer, mekanın kalitesinin hemen ön plana çıktığını farkedersiniz. Foursquare’da yorumları da okuyabilirsiniz, bu konuda fikrimizi destekleyecektir.

Neler var? Büyük şehirlerdeki Osmanlı Kahvecilerinde ne varsa aynıları var. Bunu dememin sebebi de şu; çakma hamburger, çakma pizza yok. Bayramefendi imzası altındaki tüm yiyecek ve içecekler, aynı kalitede ve aynı güzellikte burada mevcut. Bu da keyif veriyor tabiki.

Kanalın yanında oluşu, hiç yoktan iyidir dedirtiyor adama illaki. Umarım yakında canlı müziğe de başlayacaklardır ki o tarz duyumlar geliyor kulaklarımıza. Tadından yenmeyecek.

İlk incelememiz olduğu için lafı çok fazla uzatmayacağız. Güzel bir mekan. Çok alternatifi olan ancak kalitesine henüz diğer kafelerin yaklaşmayı düşünmediği bir mekan. Gidin, görün. Hatta izlenimlerinizi yorum kısmından yazabilir, buradan herkesi bilgilendirebilirsiniz.

Teşekkürler.

Bu içerik Ersen Selçuk Gül tarafından 4 sene önce eklendi.

İlgili Firma: Bayramefendi O. Kahvecisi

Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu önderliğinde proje, AR-GE ve pazar araştırmalarına 2009 yılında başlayan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ilk şubesini 2011 yılında Antalya'da açmış...

Yok Yok Eski Avcılar Klübü / Kanal Yanı / Beyşehir / Konya
61974939_P8KMqvj5165yTdO7pxi9Sy3Kw3Hj1oKykd5-TgflMPI

İçeriği beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Bu bir Multimedia Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri hizmetidir.